WhatsApp’a Mention Geliyor!

WhatsApp’a yeni bir özelliğin geleceği belirtildi. İşte uygulamadaki yeni güncelleme ile birlikte gelecek yenilikler.

WhatsApp uzun zamandan beri pek çok güncelleme ile birlikte daha kapsamlı bir hale gelirken kullanıcılar da çok daha iyi bir program deneyimi yaşamaya başladı. Konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda yeni bir özelliğini daha uygulamaya ekleneceği belirtilirken özellikle Twitter’dan kullanmaya alışkın olduğumuz mention sisteminin WhatsApp’ta kullanılacağı belirtildi.

Mention Geliyor!

Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda şu anda test aşamalarının devam ettiği özelliğin önümüzdeki günlerde kullanıma sunulacağı belirtilirken özelliğin kullanıma sunulacağı tarih ile ilgili detaylar paylaşılmadı.

Mention Nasıl Kullanılacak?

Twitter’da mention sisteminin kullanımında kişilerin mesaj alanına kullanıcı adını yazması yeterli olurken böylece yazılan mesajlardan kişinin haberdar olması sağlanıyordu. Konuyla ilgili WhatsApp’ta ise bu özelliğin nasıl kullanılacağı ve hangi amaca hizmet edeceği tam olarak öğrenilebilmiş değil. Bu sistemin çok daha farklı bir şekilde kullanılacağına yönelik detaylar gündemde yer alırken WhatsApp için yapılacak resmi bir açıklama ile birlikte bu konudaki soru işaretleri de giderilecek.

WhatsApp’ın yeni özellikleri için uzun zamandan beri testler yaptığı ve özelliklerin eklediği düşünüldüğünde yeni özelliğin de çok uzun süre sonra değil yakın zaman içerisinde kullanıma sunulması bekleniyor.

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.