En Severek Affettiğim…

Karanlığın içinde sessiz çığlığım.Avaz avaz susuyorum.Yokluğuna dolu dolu küfürlerimi sıralıyorum.Sahi sen küfür etmemi sevmezdin dimi.? Neyse sen beni de sevmedin zaten. Ama ben canımdan vazgeçer gibi sevdim.Son nefesimi verir gibi, evladını kaybeden annenin feryadı gibi, çok sevdiği oyuncağını kaybeden bir çocuk gibi… Nasıl oluyo da sana hem bu kadar nefret dolu hemde delicesine aşık olabiliyorum.? Bi insan katiline nasıl aşık olur öğrettin bana vicdansızım.Acını da tatlı bilip koydum gönlüme seni. Paramparça ettin beni de sesim çıkmadı.Hiç bişey değil de geceler çok ağır geliyo.O karanlıkta karşımda beliren hayalini görünce, tavana yansıyan gözlerini görünce nasıl da affediyorum seni…Keşke diyorum, keşke şimdi çıkıp gelse!..Sen bilmezsin işte.Ben seni her gece yeniden affedip yeniden seviyorum.Oysa her gelişinde kapıları yüzüne çarpan da bendim.Aşk böyle bişeymiş.Hem git demek hemde gelsin, kalsın diye dualar etmek.
En çok yağmurlu günler de özlüyorum seni.Hani birlikte ıslandığımız bi sonbahar yağmuru vardı ya.En çok yağmur yağarken bekliyorum seni.Gittiğin bir yağmurla gel istiyorum.Sen gel, biz yine ıslanalım istiyorum..İçimdeki yangın sönsün, acım bitsin istiyorum.Ben seni affetmek, seni yeniden doyasıya sevmek istiyorum.”Ben bu adama çok aşığım!” diye haykırmak istiyorum.Ben seni gizli gizli değil bağıra bağıra sevmek istiyorum.Seni en çok ben sevmek istiyorum.
Sabahlarım sen, gecelerim sen, içtiğim su, yürüdüğüm yol, baktığım ayna sen ol istiyorum.Her halini göreyim, her halimi gör istiyorum.Güneş’im, Ay’ım, Pazar’ım, Pazartesi’m ol istiyorum.Yorulduğumda dinlendiğim omuz yine sen ol istiyorum.Düştüğümde elimden tutup kaldıran sen ol istiyorum.Sabah “Günaydın’ım”, gece “İyi Geceler’im” ol istiyorum.Çayımın şekeri, hayatımın tadı tuzu ol istiyorum.Çünkü -ne yazık ki- sana hala çok aşığım…

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.